Keresés

Részletes keresés

Hibiszkusz Creative Commons License 2011-02-04 09:58:04 193

Ugy látom rossz helyre írtam, én itt nem kapok választ ... :(

A hozzászólás:
Hibiszkusz Creative Commons License 2011-02-02 21:42:45 192

Relax ülőgarnitúráról szeretnék véleményt kértni/hallani... Kapható kézzel mozgatható és elektromos, legújabb a kéz melegével érintőgombos változatban is. Az ülőgarnitúrákba beépített villanymotorok fajtájáról, működéséről sehol nem tudtak mutatni műszaki leírást, csak azt hajtogatják, hogy egy év teljeskörű garancia van a fotelra és pofon egyszerű motor van benne, amit a villanyszerelő is könnyedén javít. De mégis milyen motor ez? Van hozzá egy kütyű, ami a 220 V -ot "csökkenti" - bocs de nem tudom a szakkifejezést. Hozzá értőktő azt szeretném megtudni, hogy mi ez, mi van ha elromlik és tényleg egyszerű javítani, és nem veszélyes-e áram alatt lévő fotelben üldögélni? Van valakinek ilyen fotelja és mi a tapasztalata?

Köszönöm a segitséget.

 

Hibiszkusz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!