Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2011-02-02 11:21:07 189

Mindenki másképp csinálja...

Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-02-02 03:40:13 187

"Nagyon alszotok:"

 

...hát igen,....és ezzel kapcsolatban több gondolatot is megfogalmaztam magamban,...van aki tudja, hogy mi, mitől működik,...van aki "létrehozóként" rácsücsül...van aki tudja, mi az övé, és mi a másé...van, aki mutat, néha többet is mint mutathatna....van aki többet tudna mutatni, de inkább elhallgatja,....van, akinek nagyon fontos, van akinek egyáltalán nem, ...van aki magát ítéli meg, van aki más ítéletét tartja fontosnak, ...van aki tudja, mennyit ér a másik, de hiúságból nem ismeri el,....van aki tudja, valójában ő maga menniyt ér, de az értékelést még önmagától sem fogadja el, ...és....és....és folytatahntnm, de nem teszem, ... mert van, aki fontos és van aki nem....tudom, hogy én egyáltalán nem vagyok az! További minden jót nektek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!