Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kondenzor Creative Commons License 2011-02-01 20:52:04 185

OK köszi. A közönség érdekelt.

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-02-01 20:09:04 183

Sajnos nincs több, mert örültem ennek az egynek is. Egy szűk folyosón van a kiállítás (a XII. ker. Polgármeteri Hivatal folyosóján) és - hála Istennek - sok érdeklődő volt.

A régi rollis módszerrel - fej fölé tartott gép - lőttem néhányat csak most vakon mert a K20-on nincs fényakna.

De holnap remélem jobb körülmények lesznek és akkor több képpel is szolgálhatok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!