Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
e-Giraffe Creative Commons License 2011-01-31 21:50:05 177

Nemnyert, csalódást kell okoznom :)
(esetleg a reinkarnációja lehetek, de nem hiszem) :-)

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-01-31 21:13:21 176

80'as évek tájékán én még csak kósza perverz gondolat voltam.

Bocsi, akkor valóban nem róladvan szó.

 

Volt egy Giraffe nick-ü srác a FIDO-n (ez egy világméretű levelző háózat volt még az internet előtti időkből), aki már akkoriban is grafikai programokkal, fotókkal is foglalkozott. Azt hittem ő talt ránk személyedben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!