Keresés

Részletes keresés

nbarbii. Creative Commons License 2011-04-23 08:46:44 4137

Sziasztok! Még mindíg eladó a gépem, most lentebbvettem az árát, mivel sürgős lenne az eladása!
Új ára: 21ezer ft !! Utolsó ára!!!!!!! Akit érdekel, írjon az aranylovas@gmail.com email-ra!! Képet kérésre küldök.
További szép napot!

A hozzászólás:
nbarbii. Creative Commons License 2011-01-31 17:18:02 4123

Nekem van egy eladó Fujifilm Finepix S7000-em! Tartozékai megvannak, doboza is megvan.. Nagyon jó állapotú, nem karcos, nagyon vigyáztam rá!

6800 expó van benne (még). Tökéletesen működik! Kérésre képet küldök!

Irányár: 30e

aranylovas@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!