|
|
|
|
 |
nbarbii.
2011-04-23 08:46:44
|
4137
|
Sziasztok! Még mindíg eladó a gépem, most lentebbvettem az árát, mivel sürgős lenne az eladása! Új ára: 21ezer ft !! Utolsó ára!!!!!!! Akit érdekel, írjon az aranylovas@gmail.com email-ra!! Képet kérésre küldök. További szép napot! |
|
A hozzászólás:
 |
nbarbii.
2011-01-31 17:18:02
|
4123
|
Nekem van egy eladó Fujifilm Finepix S7000-em! Tartozékai megvannak, doboza is megvan.. Nagyon jó állapotú, nem karcos, nagyon vigyáztam rá!
6800 expó van benne (még). Tökéletesen működik! Kérésre képet küldök!
Irányár: 30e
aranylovas@gmail.com |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|