Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kondenzor Creative Commons License 2011-01-31 16:21:10 174


Az öreg Schwarcshild.

Nem sokszor kellett vajúdnunk az öreggel, csak akkor, ha mint az előzőekben írtam, (hoppozás)  esetén  az állandó megvilágítás és a villanó fény összekombinálása. Ez FF nél még nem is volt nagy gond, duplikát nega és nagyjából összejött. Colornál jelentkezett a gond még jobban nem is az öreg miatt, hanem a kelvinek miatt. Volt ahol át kellett váltani a villanót kézilámpára  és takarásban végigsunnyoni esetleg egy éttermet, hogy megmaradjon a hangulata, de mégis világosnak látszék. Ilyen esetben  jó volt, a master nyomorék vinklije a 44-66 os blendével.

Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-01-31 10:48:02 166

Kondenzor, nagy tételben fogadnék arra, hogy neked még ma is fejből megy a schwartzschild számítás! Feladjuk fiataloknak rejtvényként? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!