|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kondenzor
2011-01-31 16:21:10
|
174
|
Az öreg Schwarcshild.
Nem sokszor kellett vajúdnunk az öreggel, csak akkor, ha mint az előzőekben írtam, (hoppozás) esetén az állandó megvilágítás és a villanó fény összekombinálása. Ez FF nél még nem is volt nagy gond, duplikát nega és nagyjából összejött. Colornál jelentkezett a gond még jobban nem is az öreg miatt, hanem a kelvinek miatt. Volt ahol át kellett váltani a villanót kézilámpára és takarásban végigsunnyoni esetleg egy éttermet, hogy megmaradjon a hangulata, de mégis világosnak látszék. Ilyen esetben jó volt, a master nyomorék vinklije a 44-66 os blendével.
|
|
Előzmény:
 |
rollex
2011-01-31 10:48:02
|
166
|
Kondenzor, nagy tételben fogadnék arra, hogy neked még ma is fejből megy a schwartzschild számítás! Feladjuk fiataloknak rejtvényként? :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|