Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kondenzor Creative Commons License 2011-01-30 23:15:50 163

Figyelj, szerintem ez a totyik egy teljesen laza  társaságot tud összehozni. Itt nincs létjogosultsága a sértődékeny hűlyeségeknek, még ha kellemetlen emlékeket hoz-borít fel. Nekünk azt hiszem 20-30-40 év távlatában ez a szakma csak jót adott, ha megfelelő alázattal szerettük. Itt szerintem kötelező a szakmai hülyülés, hisz mindenki tudja a kemény valóságot.:))

Amúgy meg menj a p...ba aggódni.:))))))))

 

Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-01-30 23:05:40 162

Kondenzor, esküszöm, nem fogok hülyülni, mert az borzalmas lenne, ha véletlenül félrecsúszna a humorom, és komolyan vennéd. Mint régi kollégát, sok hasonló emléket összegyüjtő harcostársat, tisztellek és kedvellek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!