|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
rollex
2011-01-30 22:56:06
|
160
|
:-))))))))))))))))
"kivívjuk magunknak a "vén hülye fasz" megjegyzést"
Én felvállalom, mert az vagyok, de amig ezek az érdeklődő fiatalok kérdeznek, addig szívesen brekegek. Ha nem fognak kérdezni, kussba helyezem magam. :-))
|
|
Előzmény:
 |
kondenzor
2011-01-30 22:43:28
|
159
|
Apád f........a is abba a krimóba járt mit én.
A mai digitális világba, ha belerondítunk, régi "találmányokkal" joggal kivívjuk magunknak a "vén hülye fasz" megjegyzést. Ezek a dolgok technikák számunkra egyértelműek, de mint ahogy Öveges Prof DVD-i egy másik megértést szorgalmaznak, ugyanúgy teszik esetleg érthetővé a fotós szakzsargont.:)
Mielőtt lelőtted volna a poént, meg kellet volna tudni ki tudja mi az a flitoxfújó:))) MSZP- FIDESZ-KLMP vagy micsoda :)))
Na Bikavér, jó éjt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|