Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rollex Creative Commons License 2011-01-30 18:17:38 146

:-))))))))))))))))))))))))))))

 

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2011-01-30 18:08:50 144

Szakmai finomság:

Felhívom fotós barátomat.

-Szia, mi újság?

-Képzeld, új barátnőm van!

-Na és?

-Hát,... negyven év a korkülönbség....

-Plusz vagy mínusz?

-Te marha hát hatvan éves vagyok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!