Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-30 11:54:47 131

Hali!

 

A „tapétázást” mint módszert, már ismertem, nekem a fekete lepel volt új (És a maga nemében zseniális ;-), amit Te ott az előadás után, és Rollex kollega itt emlegetett.

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-01-30 07:51:15 130

b31!

 

Kiegészítésképpen hozzáteszem ez némi hasonlóságot mutat azzal a módszerrel, amit annak idején kondenzor, én, vagy többen alkalmaztunk, az un. "tapétázás".

Ez az, amiről a Szipál előadás után beszélgettünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!