Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
philidor Creative Commons License 2011-01-29 23:57:45 129

Pont a súlya miatt nem a nyakában vitte, hanem a hátizsákban, és onnan rángatta elő fképezni. Hogy a menedékháznál mért volt elöl, az kizárt dolog, mert nem tudom.

Előzmény:
Unown Creative Commons License 2011-01-29 23:30:38 127

Nem vitatom, hogy ez így történt, de annak idején nekem úgy tűnt, hogy egy Zenit 12XP súlya elég nagy volt ahhoz, hogy feltűnjön, ha nem húzza az ember nyakát.

 

Kb. 20 éve jártunk Svédországban, Stockholmban. A legolcsóbb szállást vettük igénybe. Reggel el kellett hagyni, és csak este lehetett bemenni. Persze tömegközlekedésre sem igen volt pénzünk.  A nap elején a nyakamba akasztottam a gépet, egész nap sétáltunk, és a nap végére már úgy görbült a hátam, mint valami aggastyánnak. Jó orosz szokáshoz híven nem sajnálták belőle az anyagot...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!