|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
rollex
2011-01-29 21:28:23
|
119
|
Szia D94A, miért lenne OFF? Mindenki csak mondja amit szeretne, kötetlenül dumcsizunk. Csak így tovább! Elvégre egy virtuális kocsmában vagyunk, vagy mifene. :-) |
|
Előzmény:
 |
D94A
2011-01-29 21:25:05
|
118
|
Oké!
Van egy félig OFF:
"Régen" elég sokat álltam egy ARRI ST 16 mögött. A nosztalgia gőzös ( balatoni) vézérállására pofátlankodtam fel a kamerával. A masiniszta extázisba jött a kamerától. A lényeg, kölcsönössen kipróbáltuk egy más gépeit( az enyémben már régen leforgott a film, az övé szépen zakatolt ).
Én is jól jártam.
Pár évre rá a nyékládházi forgalmi irodába jött be az öreg, és jelentkezett nálam egy DUFI - s tehervonatra. Ő még emlékezett rám. Szerette volna látni, hogy akkor mit forgatott. Azért a végén elárulta, hogy ismerte a gépet, és a méterszámlálót is megnézte. De ha már nyáron a srác egy ekkora kamerával próbál potyázni, ő nem rontja el az élvezetét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|