Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-01-29 21:14:30 116

az üres kazetta a "Tóni" kazettája volt, persze ez az ügy szempontjából teljesen lényegtelen :-))))

Most, hogy így hallom már stimmel a dolog.

 

Éreztem én, hogy a név nem biztos hogy ez volt.l (először "Béla kazettáját" akartam írni), de aztán úgy rémlett, mintha ez is - a már emlegetett - Néninger tanár úr találmánya lett volna.

 

Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-01-29 20:55:25 113

apca,  megengedsz egy apró korrigálást? Miután hosszú idön kersztül szombat délelőttönként én csináltam próbafelvételeket, az üres kazetta a "Tóni" kazettája volt, persze ez az ügy szempontjából teljesen lényegtelen :-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!