|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
rollex
2011-01-29 17:48:09
|
95
|
Jaj Kondenzor ugyan már, csak nem gondolod, hogy ez vita lenne!! Mint ahogy te is, igen jól felvázoltad az akkori fotósok eloszlását, cégek szerint, ami tényleg fontos, mert a fiatalok, ha érdekli őket képben lehetnek, én is kicsit részleteztem az MTI fotó rovatstruktúráját. Azt meg elismerem sőt tapasztaltam is, hogy nem nagyon szerettek minket MTI-seket, mert való igaz, hogy sok helyen előnyben részesültünk. Ez így igaz. Valóban, országosan kimagaslóan a legjobb felszerelésünk volt, nem beszélve a két műteremről, amiből az egyik Európai méreteket tekintve sem volt az utolsó sorban. Miután pályafutásomat a Főfotónál kezdtem, utána ott is voltam tanuló, ilyen értelemben tapasztalatból is van összehasonlítási alapom.
Sem bántót, sem vitára ingerlőt nem írtál!!! Most azonnal igyunk egy Unicumot! :-)))))) |
|
Előzmény:
 |
kondenzor
2011-01-29 17:34:20
|
93
|
Világos, de nem akartam annyira belemenni a részletekbe, természetesen az sem volt mindegy valaki "lapnál" melózott hogy a Nők Lapjánál - vagy valamelyik szakmai lapnál vagy a Szabad Föld.nél. Értettem és a sumák-ot is, de itt megint előjön a hely, hogy hol melyik közegben. Nem mindegy, hogy egy olyan helyen tudom ezt bedobni ahol temérdek feladat közt elcsúszik a téma, vagy esetleg egy kiemelt feladat ( mert esetleg kevés a meló) . Nem akartam semmikép sem vitát bocs. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|