Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-01-29 16:25:35 82

" srévizavé" a sarkon a sulival szemben volt egy kis kellemes presszó délután egy zongorista játszott ( egy időben Tóth Pisti fotós az MTI.től),

Jaja, a Déryné.

"Öt Órai Tea" címén ott lehett - kellemes zene mellett - kevertet iszogatni. :)

Előzmény:
kondenzor Creative Commons License 2011-01-29 16:18:19 81

A Zöldfa nevű müintézmény az még két dologról volt ismert - este ott gitározott    Kovács ??...... valaki  és  kb 100 méterre volt a fodrászokat képző szakiskola, elég jó felhozatallal.

" srévizavé" a sarkon a sulival szemben volt egy kis kellemes presszó délután egy zongorista játszott ( egy időben Tóth Pisti fotós az MTI.től),

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!