Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rollex Creative Commons License 2011-01-29 15:45:30 79

apca, köszi, hogy szóltál, ha nem jön közbe semmi, jövök!

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-01-29 15:36:02 77

Hölgyek, és Urak!

 

Bár ez nem történet, de mindkét zseniális fotográfusról volt már szó a topikban.

 

A közeljövőben két alkalommal is összefonódnak útjaik: Két Németh József kiállítás, mindkettőt megnyitja: Tóth József Füles.

 

http://www.fotosoldalak.hu/kiallitasok/ho__jeg__haboru/

http://www.alkotok.hu/hu/hirek/hommage-a-nemeth-jozsef-cimu-kiallitas/82

 

Én - ha csak valami nagyon lehetetlen körülmény nem akadályoz - ott leszek! Ti? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!