Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abu F Creative Commons License 2011-01-28 19:03:59 73

Alighanem a hülye német is belejátszik, de egyébként is úgy érzem, hogy ő - éppen ünnepeltsége okán - már csak a saját emlékeiben él. Az előadás közben is sokszor kiderült, hogy a memóriája már nem a régi. Ugyanakkor a tegnap is elhangzott élményeit valószínűleg ezerszer elmesélte, így ezek élénkebben élnek.

Ezzel együtt boldog lennék, ha 87 éves koromra csak így tartanám magam.

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-01-28 16:18:55 72

Betudtam a 86 éves kornak és annak a hülye német dokinak (tudod, aki mindíg eldug mindent), de azért mégis...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!