Keresés

Részletes keresés

rollex Creative Commons License 2011-01-28 16:15:11 71

apca, ezzel most tényleg megleptél, mert mint ahogy mondod, ha mást nem de ezt a legendásan gyönyörű képét illene ismerni.

 

A kevés hozzászólásodra vonatkozó indokot elfogadom :-)))

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-01-28 16:06:41 70

apca, ha ilyen szűkszavú maradsz, esküszüöm én is elhallgatok :-))

Fél órája értem haza, igyekszem utolérni az eseményeket, de aztután megyek megint el és csak este későn tudok megint a gép elé ülni.

Tegnap hasonlóképp voltam, viszont egy nagy csalódás is ért.

 

Elmentem Szipál Márton előadására a BMK-ba.

Jó volt, sokat mesélt, anekdótázgatott is a kis öreg.

 

Viszont mikor egy kicsit beszélgettem vele a szünetben és szóba hoztam Németh Józsi bácsit (hasonlóképp látták a világágítás lényegét) akkor - legnagyobb csodálkozásomra nem tudta, hogy kiről beszélek.

Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki, aki olyan régi fényképész dinasztriából származik mint Martin, maga is ezt műveli, 56-ig itthon a Szövetkezetben, az ne tudja ki volt Németh József, nem ismeri pl. a Gyöngyvirágos akt-ot...

 

Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-01-28 15:55:58 69

apca, ha ilyen szűkszavú maradsz, esküszüöm én is elhallgatok :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!