apca, ha ilyen szűkszavú maradsz, esküszüöm én is elhallgatok :-))
Fél órája értem haza, igyekszem utolérni az eseményeket, de aztután megyek megint el és csak este későn tudok megint a gép elé ülni.
Tegnap hasonlóképp voltam, viszont egy nagy csalódás is ért.
Elmentem Szipál Márton előadására a BMK-ba.
Jó volt, sokat mesélt, anekdótázgatott is a kis öreg.
Viszont mikor egy kicsit beszélgettem vele a szünetben és szóba hoztam Németh Józsi bácsit (hasonlóképp látták a világágítás lényegét) akkor - legnagyobb csodálkozásomra nem tudta, hogy kiről beszélek.
Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki, aki olyan régi fényképész dinasztriából származik mint Martin, maga is ezt műveli, 56-ig itthon a Szövetkezetben, az ne tudja ki volt Németh József, nem ismeri pl. a Gyöngyvirágos akt-ot...
|