apca, köszönöm, hogy fogadóképes voltál a topic létrehozásában.
Nagyon bíztam és bízok benne, hogy egy jó kis virtuális kocsma lesz, ahol bárki bármiről beszélhet. Lehet történet, szakmai kérdés, tapasztalat.... szóval így jó ez. Ha a valóságban leülünk egy pohár ital mellé, ott is szóba kerülnek a legkülönbözőbb féle témák, miért lenne itt más. Örülök, hogy a fiatalok is veszik a lapot, és csak meséljenek, hiszen mi is tanulunk tőlük, nem igaz "vazze"? :-)) apca, viszont azt már el is felejtettem, (mert vén fasz vagyok) hogy én fotóztam az esküvődet, de örülök, hogy megemlítetted. Természetesen feloldozlak a titoktartási kötelezettség alól, és mesélhetsz a közös történeteinkből is, van pár. :-)
Köszönöm a fiataloknak, hogy bejöttek hozzánk. Neketek jövőtök van, nekünk már csak múltunk, igaz eléggé színes. :-)
apca! Éppen a minap beszélgettem P. Csucsu volt kollégánkkal, és modom neki, te figyu, gondolj bele, milyen jó életünk volt. Áthobóztuk az egész életünket, nem volt blokkoló óra, rengeteg olyan helyen voltunk, ahova civil soha nem juthat be, csajoztunk ezerrel, és mellesleg meg is éltünk a szakmánkból. És ami nem lényegtelen, van mire emlékeznünk! :-))) |