Keresés

Részletes keresés

apca Creative Commons License 2011-01-28 10:34:45 54

Nagyon jó ötlet volt ez a topik, köszönöm!

Az ötlet kedves volt kollégámé, az esküvői fotóimat is készítő rollex -é.

Nagy hálával gondolok arra az időre, amikor a samesza voltam és együtt bóklásztuk be szép hazánk hegyes-völgyes vidékeit, szénbányáit és vaskohóit.

 

Gyakran eszembe jut, már csak azért is mert ő szerettette meg velem a Zwack család világhírű nedüjét. Én (balga) eleinte ki nem állhattam, de Ő fárasztó és kitartó munkával, az igaz mester példamutatásával meggyőzött álláspontom tarthatatlanságáról :)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-28 10:22:39 52

... és bizonyára még sokan tették ugyanezt velem együtt.  :)

 

Nagyon jó ötlet volt ez a topik, köszönöm!

 

... majd talán én is írok, de egyelőre naponta többször benézek az újabb történetekért!

Előzmény:
mckmester Creative Commons License 2011-01-28 10:04:18 49

Ez a topik.... Míg nem volt, nem is tudtam, hogy mennyire hiányzik. Fölvettem a kedvencek közé.

 

(Nem vagyok hivatásos fotós, csak érdeklődő amatőr, de ezek a történetek nagyon jók. Köszönjük őket a többi olvasó nevében is)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!