|
|
|
|
 |
apca
2011-01-28 10:34:45
|
54
|
Nagyon jó ötlet volt ez a topik, köszönöm!
Az ötlet kedves volt kollégámé, az esküvői fotóimat is készítő rollex -é.
Nagy hálával gondolok arra az időre, amikor a samesza voltam és együtt bóklásztuk be szép hazánk hegyes-völgyes vidékeit, szénbányáit és vaskohóit.
Gyakran eszembe jut, már csak azért is mert ő szerettette meg velem a Zwack család világhírű nedüjét. Én (balga) eleinte ki nem állhattam, de Ő fárasztó és kitartó munkával, az igaz mester példamutatásával meggyőzött álláspontom tarthatatlanságáról :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-01-28 10:22:39
|
52
|
... és bizonyára még sokan tették ugyanezt velem együtt. :)
Nagyon jó ötlet volt ez a topik, köszönöm!
... majd talán én is írok, de egyelőre naponta többször benézek az újabb történetekért! |
|
Előzmény:
 |
mckmester
2011-01-28 10:04:18
|
49
|
Ez a topik.... Míg nem volt, nem is tudtam, hogy mennyire hiányzik. Fölvettem a kedvencek közé.
(Nem vagyok hivatásos fotós, csak érdeklődő amatőr, de ezek a történetek nagyon jók. Köszönjük őket a többi olvasó nevében is)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|