Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-01-28 10:22:39 52

... és bizonyára még sokan tették ugyanezt velem együtt.  :)

 

Nagyon jó ötlet volt ez a topik, köszönöm!

 

... majd talán én is írok, de egyelőre naponta többször benézek az újabb történetekért!

A hozzászólás:
mckmester Creative Commons License 2011-01-28 10:04:18 49

Ez a topik.... Míg nem volt, nem is tudtam, hogy mennyire hiányzik. Fölvettem a kedvencek közé.

 

(Nem vagyok hivatásos fotós, csak érdeklődő amatőr, de ezek a történetek nagyon jók. Köszönjük őket a többi olvasó nevében is)

 

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-01-28 09:02:55 47

Kedves történet. :)

Ui: értelmes topikokban azért reklámozom ezt az oldalt... Jó ötlet, üdv mindenkinek!

Köszönjük!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!