|
|
|
|
 |
mckmester
2011-01-28 10:04:18
|
49
|
Ez a topik.... Míg nem volt, nem is tudtam, hogy mennyire hiányzik. Fölvettem a kedvencek közé.
(Nem vagyok hivatásos fotós, csak érdeklődő amatőr, de ezek a történetek nagyon jók. Köszönjük őket a többi olvasó nevében is)
|
|
A hozzászólás:
 |
apca
2011-01-28 09:02:55
|
47
|
Kedves történet. :)
Ui: értelmes topikokban azért reklámozom ezt az oldalt... Jó ötlet, üdv mindenkinek!
Köszönjük! |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2011-01-28 06:54:28
|
46
|
A beavatásról egy apró. A Wesselényi u-ban kezdtem anno dolgozni, egy munkavédelmi oktatóanyagokat készítő Fotoelektronik-os AV stúdióban ( most az Erzsébet TV van ott ), Mácsady Sanyi keze alatt. Már két éve ott voltam, és - többek közt - szorgosan kereteztem a diákat a jó sz@r üveges magyar keretbe, mikor kézbesítő kislány került hozzánk ( a központ küldte, mert akkor még mindeniknek kellett vhol dolgozni...) Andinka drága annyira egyszerú lélek volt...szóval átküldtük a raktárba azzal, hogy a két csomag diakerethez hozzon 100 db newton gyűrűt is. A raktárból visszajött egy kérdéssel: lila vagy sárga szélű kell-e....
Ui: értelmes topikokban azért reklámozom ezt az oldalt... Jó ötlet, üdv mindenkinek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|