Keresés

Részletes keresés

mckmester Creative Commons License 2011-01-28 10:04:18 49

Ez a topik.... Míg nem volt, nem is tudtam, hogy mennyire hiányzik. Fölvettem a kedvencek közé.

 

(Nem vagyok hivatásos fotós, csak érdeklődő amatőr, de ezek a történetek nagyon jók. Köszönjük őket a többi olvasó nevében is)

 

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-01-28 09:02:55 47

Kedves történet. :)

Ui: értelmes topikokban azért reklámozom ezt az oldalt... Jó ötlet, üdv mindenkinek!

Köszönjük!

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2011-01-28 06:54:28 46

A beavatásról egy apró. A Wesselényi u-ban kezdtem anno dolgozni, egy munkavédelmi oktatóanyagokat készítő Fotoelektronik-os AV stúdióban ( most az Erzsébet TV van ott ), Mácsady Sanyi keze alatt. Már két éve ott voltam, és - többek közt - szorgosan kereteztem a diákat a jó sz@r üveges magyar keretbe, mikor kézbesítő kislány került hozzánk ( a központ küldte, mert akkor még mindeniknek kellett vhol dolgozni...) Andinka drága annyira egyszerú lélek volt...szóval átküldtük a raktárba azzal, hogy a két csomag diakerethez hozzon 100 db newton gyűrűt is. A raktárból visszajött egy kérdéssel: lila vagy sárga szélű kell-e....

 

Ui: értelmes topikokban azért reklámozom ezt az oldalt... Jó ötlet, üdv mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!