Keresés

Részletes keresés

Menyus72 Creative Commons License 2011-01-27 20:58:27 34
Hú mik vannak Neked! Nekem egy nagylátót kellene vennem az alap után (40-est, vagy 50-est), aztán egy portrét (150 körülit), meg kazettákat, prizmát!
A hozzászólás:
rollex Creative Commons License 2011-01-27 20:52:18 33

Menyus, rendben! Az tuti, hogy elsőre a 250-es Opton kerül sorra.

Előzmény:
Menyus72 Creative Commons License 2011-01-27 20:48:35 32
Amikor sor kerül a Hasselbladra (ha lesz olyan), küldj majd egy mailt kérlek! Bár vázam már van egy alap 80-as obival, azért még sok mindent szeretnék majd venni hozzá (bár a világ pénze nem elég rá)!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!