|
|
|
|
 |
Menyus72
2011-01-27 20:58:27
|
34
|
| Hú mik vannak Neked! Nekem egy nagylátót kellene vennem az alap után (40-est, vagy 50-est), aztán egy portrét (150 körülit), meg kazettákat, prizmát! |
|
A hozzászólás:
 |
rollex
2011-01-27 20:52:18
|
33
|
Menyus, rendben! Az tuti, hogy elsőre a 250-es Opton kerül sorra. |
|
Előzmény:
 |
Menyus72
2011-01-27 20:48:35
|
32
|
| Amikor sor kerül a Hasselbladra (ha lesz olyan), küldj majd egy mailt kérlek! Bár vázam már van egy alap 80-as obival, azért még sok mindent szeretnék majd venni hozzá (bár a világ pénze nem elég rá)! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|