|
|
|
|
 |
rollex
2011-01-27 20:52:18
|
33
|
Menyus, rendben! Az tuti, hogy elsőre a 250-es Opton kerül sorra. |
|
A hozzászólás:
 |
Menyus72
2011-01-27 20:48:35
|
32
|
| Amikor sor kerül a Hasselbladra (ha lesz olyan), küldj majd egy mailt kérlek! Bár vázam már van egy alap 80-as obival, azért még sok mindent szeretnék majd venni hozzá (bár a világ pénze nem elég rá)! |
|
Előzmény:
 |
rollex
2011-01-27 19:59:58
|
28
|
:-))))))))))))))))))))))))) Én meg most adtam el a Broncolor C41 Impact kittemet. Most jön a többi, le fogom redukálni a sok szart amni a hosszú évek alatt összejött, legalább a lányom meg az unokáim nem fognak szidni, hogy menyit kell lomtalanítani utánam :-) Szóval kerül sorra a Linhof Kardan utána meg a Hasselblad szett, bár azon még vívódok. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|