Keresés

Részletes keresés

rollex Creative Commons License 2011-01-27 20:52:18 33

Menyus, rendben! Az tuti, hogy elsőre a 250-es Opton kerül sorra.

A hozzászólás:
Menyus72 Creative Commons License 2011-01-27 20:48:35 32
Amikor sor kerül a Hasselbladra (ha lesz olyan), küldj majd egy mailt kérlek! Bár vázam már van egy alap 80-as obival, azért még sok mindent szeretnék majd venni hozzá (bár a világ pénze nem elég rá)!
Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-01-27 19:59:58 28

:-))))))))))))))))))))))))) Én meg most adtam el a Broncolor C41 Impact kittemet. Most jön a többi, le fogom redukálni a sok szart amni a hosszú évek alatt összejött, legalább a lányom meg az unokáim nem fognak szidni, hogy menyit kell lomtalanítani utánam :-) Szóval kerül sorra a Linhof Kardan utána meg a Hasselblad szett, bár azon még vívódok. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!