|
|
|
|
 |
rollex
2011-01-27 20:34:57
|
31
|
Köszönjük, és kivánjuk, hogy érezd jól magad, és ha bármi kérdésed van tedd fel, ha történedetd van meséld el. Örülünk, hogy jöttél, gyere gyakran :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Unown
2011-01-27 20:24:49
|
29
|
Kedves "Öregek"! Én még "fiatal" vagyok, (alig múltam 40), meg ráadásul nem is szakmám a fotózás, de jó hangulata van a sztorijaitoknak, tetszenek, úgyhogy csak bátran sztorizgassatok a saját örömötökre, és a "fiatalság" épülésére. Egészségetekre! |
|
Előzmény:
 |
rollex
2011-01-27 19:51:28
|
26
|
Így van, egyetértek! talán az is kiderül ebből a totyikból, hogy a fiatalok mennyire érdeklődnek a vének iránt. Ha bejönnek szeretettel fogadjuk őket, ha nem, akkor meg öregesen elcseverészünk egymással. Azért én optimista vagyok, lévén ez egy kötetlen totyik. A fiatalokat meg amúgysem nevelgetni kell, hanem mintát mutatni, én nagyon bízom bennük, nagyon érdeklődőek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|