|
|
|
|
 |
rollex
2011-01-27 19:59:58
|
28
|
:-))))))))))))))))))))))))) Én meg most adtam el a Broncolor C41 Impact kittemet. Most jön a többi, le fogom redukálni a sok szart amni a hosszú évek alatt összejött, legalább a lányom meg az unokáim nem fognak szidni, hogy menyit kell lomtalanítani utánam :-) Szóval kerül sorra a Linhof Kardan utána meg a Hasselblad szett, bár azon még vívódok. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
kondenzor
2011-01-27 19:52:45
|
27
|
Bebeeeeeeee
Én egy kétlámpás 600-st használok alkalmi műteremnek hálózatról kiegészítve egy pár szovjet fotocellás villanóval (FIL)
bebeeeeeeee és van egy 800as kétlámpásom
éa bebeeeeeee van egy kétlámpás 900asom ami hibás, és még nem értem rá megjavítani.::))))))
DE van egy teljes Horiblitz műtermi garnitúrám is , ha már minden kötél szakad:))
|
|
Előzmény:
 |
rollex
2011-01-27 19:32:07
|
24
|
Hú kondenzor, ne is mondd. Az új felszerelések elosztása mindíg feszültségeket okozott. Nálunk amikor bejött a Braun F 900-as mindenki reppent rá, kivéve engem. Bár gyönyörűen formatervezett darab volt, négyszer akkora helyen fért el, mint az F 800-as, nem beszélve aki símán fejből számolja a kulcsszámot, annak nem akkora durranás , hogy automata volt. Volt viszont egy orbitális hátránya, ami miatt többebn megfagytak vele. Amig az F 800 normál és weitwinkel állása (fókuszálása) sokkal lazább volt, addig az F 900 nem, ami azt eredményezte, ha vallaki véletlenül nem állította át a weitviinkelhez a vakut, akkor cefet módon "levignettálta" Ja, és még most is van egy gyönyörű F 800-asom három akkumulátorral, hálózati adapterrel, másodlámpával. Nem nagyon használom, de babusgatom. Nagy idők tanúja. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|