|
|
|
|
 |
kondenzor
2011-01-27 19:52:45
|
27
|
Bebeeeeeeee
Én egy kétlámpás 600-st használok alkalmi műteremnek hálózatról kiegészítve egy pár szovjet fotocellás villanóval (FIL)
bebeeeeeeee és van egy 800as kétlámpásom
éa bebeeeeeee van egy kétlámpás 900asom ami hibás, és még nem értem rá megjavítani.::))))))
DE van egy teljes Horiblitz műtermi garnitúrám is , ha már minden kötél szakad:))
|
|
A hozzászólás:
 |
rollex
2011-01-27 19:32:07
|
24
|
Hú kondenzor, ne is mondd. Az új felszerelések elosztása mindíg feszültségeket okozott. Nálunk amikor bejött a Braun F 900-as mindenki reppent rá, kivéve engem. Bár gyönyörűen formatervezett darab volt, négyszer akkora helyen fért el, mint az F 800-as, nem beszélve aki símán fejből számolja a kulcsszámot, annak nem akkora durranás , hogy automata volt. Volt viszont egy orbitális hátránya, ami miatt többebn megfagytak vele. Amig az F 800 normál és weitwinkel állása (fókuszálása) sokkal lazább volt, addig az F 900 nem, ami azt eredményezte, ha vallaki véletlenül nem állította át a weitviinkelhez a vakut, akkor cefet módon "levignettálta" Ja, és még most is van egy gyönyörű F 800-asom három akkumulátorral, hálózati adapterrel, másodlámpával. Nem nagyon használom, de babusgatom. Nagy idők tanúja. :-) |
|
Előzmény:
 |
kondenzor
2011-01-27 19:06:51
|
23
|
Igen. Valószínű, hogy nagyon kevesek tudják azt az örömöt elképzelni amikor 1963-vagy 64. ben megkaptam a céghez került 3 új Tessáros Rolli egyikét, a szétesőfélben levő Planáros helyett (mert az enyém volt a legrégebbi szar - bár - később kiderült, hogy szarabb az új mint az elődje) és azt az irigységet ami a kollégák felől felém sugárzott. (Ekkor 20 éves voltam). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|