|
|
|
|
 |
rollex
2011-01-27 18:23:03
|
22
|
Igen kondenzor, akkor is én vetettem fel, mert úgy éreztem, vagyunk páran öreg rókák és eldumálgatunk kicsit, igy nem zavarjuk a "nagyok" elmélkedéseit az 1/10.000s zársebességről, a 8000 ASA-ról és folytathatnám. Igen, mi ahogy mondtad azzal festettünk ami volt :-)) Persze, fejlődjön csak a technika, jó ez, kell a digi is, csak amikor a technika abszolutizálása a lényeg, és a képről már szó sincs, azt fogadom némi fenntartással.
Itt meg dumálgathatunk félrevonulunk és nem zavarunk senkit, akit meg érdekel, az úgyis betéved egy sörre akarom mondani, egy történetre. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
kondenzor
2011-01-27 18:13:16
|
21
|
Amikor először szóbakerült egy ilyen totyik,én arra voksoltam, hogy a "fekete- fehér" - kibírja ezt. DE belegondolva, hogy a profi fotósok, legalábbis a vénebje - egy külön állatfaj, aki olyan dolgokat láttak és örökítetek meg amit hétköznapi emberek még elképzelni is nehezen tudnak, olyan dolgokat láttak és éltek meg - át- ami teljesen megváltoztatta a látásmódjukat. Egy fotós egészen máskép lát mindent, főleg ha úgy kezdték, hogy meló, és finggal festjük a tojást, mert muszáj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|