|
|
|
|
 |
apca
2011-01-27 11:24:30
|
7
|
Fellibbentette a kosár tetején lévő babos kendőt ami alatt egy Pentaconsix lapult.
Óriási! :) |
|
A hozzászólás:
 |
rollex
2011-01-27 11:16:58
|
3
|
Gyakran olvasgatom, a technikát előtérbe helyező hozzászólásokat. Lassan a képről már nincs is szó, csak a felszerelésről. Erről egy történet hut eszembe. "Füles" Tóth Józsi, 1972 körül önállósította magát, kilépett az MTI-ből. Talán két hét múlva összefutottam vele a Váci utcában, karján egy hatalmas fonott fűzfa kosár (amolyan sváb kosár amivel annak idején a meglett háziasszonyok rótták a piacokat) és a tőle megszokott orgánumban megkérdezi tőlem: mit szólsz az új szettáskámhoz? :-) Fellibbentette a kosár tetején lévő babos kendőt ami alatt egy Pentaconsix lapult. Azt hiszem ezzel a szereléssel készült képeivel még hosszú ideig ámulatban tartotta azokat, akik tudták mi fán terem a reklámfotó. Ennyit a felszerelés mindenhatóságáról. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|