Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-27 10:49:27 6663

Sztorizgassatok nyugodtan, a sztorik biztos nem digik  ;-)

Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-01-27 10:33:48 6661

Na csak óvatosan....elkezdünk storyzni aztán mnindjárt kapunk a fejünktre, hogy ez egy komoly topic, mi meg renitenskedünk :-) Én javasoltam neked, hogy nyiss egy ilyen jellegű kötetlen storyzós topicot, szerintem páran törzsvendégek lennének :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!