|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-01-27 10:49:27
|
6663
|
Sztorizgassatok nyugodtan, a sztorik biztos nem digik ;-) |
|
 |
apca
2011-01-27 10:48:56
|
6662
|
Én javasoltam neked, hogy nyiss egy ilyen jellegű kötetlen storyzós topicot, szerintem páran törzsvendégek lennének :-)
Kedves volt kollégám, mesterem!
Már a múltban is rájöttem érdemes megfogani hasznos tanácsaidat, ötleteidet, így ezt is magamévá tettem.
Akkor hát rajta:
Megnyílt a Fotós anekdóták topik!
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9206871 |
|
A hozzászólás:
 |
rollex
2011-01-27 10:33:48
|
6661
|
Na csak óvatosan....elkezdünk storyzni aztán mnindjárt kapunk a fejünktre, hogy ez egy komoly topic, mi meg renitenskedünk :-) Én javasoltam neked, hogy nyiss egy ilyen jellegű kötetlen storyzós topicot, szerintem páran törzsvendégek lennének :-) |
|
Előzmény:
 |
apca
2011-01-27 10:17:49
|
6660
|
apca, miért ne figyelnék? :-))
Hogy ne lásd, mikor a Junákumot ilyen lájtos verzióra cserélve szégyent hozok ősz fejedre. :)
te még emlékszel arra a bizonyos FD-Y hívásra? K.J. nagy találmánya volt. :-)
Nem rémlik sajna. Fel kellene frissíteni a memóriámat. :(
(az viszont örök élmény marad, mikor a "tanár úr" epokittal megfogorvosolta GL-t :-D ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|