Keresés

Részletes keresés

rollex Creative Commons License 2011-01-27 10:33:48 6661

Na csak óvatosan....elkezdünk storyzni aztán mnindjárt kapunk a fejünktre, hogy ez egy komoly topic, mi meg renitenskedünk :-) Én javasoltam neked, hogy nyiss egy ilyen jellegű kötetlen storyzós topicot, szerintem páran törzsvendégek lennének :-)

A hozzászólás:
apca Creative Commons License 2011-01-27 10:17:49 6660

apca, miért ne figyelnék? :-))

Hogy ne lásd, mikor a Junákumot ilyen lájtos verzióra cserélve szégyent hozok ősz fejedre. :)

 

te még emlékszel arra a bizonyos FD-Y hívásra?  K.J. nagy találmánya volt. :-)

Nem rémlik sajna. Fel kellene frissíteni a memóriámat. :(

 

(az viszont örök élmény marad, mikor a "tanár úr" epokittal megfogorvosolta GL-t :-D )

Előzmény:
rollex Creative Commons License 2011-01-27 10:03:34 6659

apca, miért ne figyelnék? :-)) A Jäger eléggé közel áll hozzám, mondhatni úgy is, igen jó barátok vagyunk :-) Más.... hogy a topichoz is legyen valami köze.... te még emlékszel arra a bizonyos FD-Y hívásra?  K.J. nagy találmánya volt. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!