Keresés

Részletes keresés

apca Creative Commons License 2011-01-27 10:17:49 6660

apca, miért ne figyelnék? :-))

Hogy ne lásd, mikor a Junákumot ilyen lájtos verzióra cserélve szégyent hozok ősz fejedre. :)

 

te még emlékszel arra a bizonyos FD-Y hívásra?  K.J. nagy találmánya volt. :-)

Nem rémlik sajna. Fel kellene frissíteni a memóriámat. :(

 

(az viszont örök élmény marad, mikor a "tanár úr" epokittal megfogorvosolta GL-t :-D )

A hozzászólás:
rollex Creative Commons License 2011-01-27 10:03:34 6659

apca, miért ne figyelnék? :-)) A Jäger eléggé közel áll hozzám, mondhatni úgy is, igen jó barátok vagyunk :-) Más.... hogy a topichoz is legyen valami köze.... te még emlékszel arra a bizonyos FD-Y hívásra?  K.J. nagy találmánya volt. :-)

Előzmény:
apca Creative Commons License 2011-01-26 20:25:40 6651

Zwack Peti és rollex most ne figyeljetek ide:

 

Egészségedre! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!