|
|
|
|
 |
apca
2011-01-27 10:17:49
|
6660
|
apca, miért ne figyelnék? :-))
Hogy ne lásd, mikor a Junákumot ilyen lájtos verzióra cserélve szégyent hozok ősz fejedre. :)
te még emlékszel arra a bizonyos FD-Y hívásra? K.J. nagy találmánya volt. :-)
Nem rémlik sajna. Fel kellene frissíteni a memóriámat. :(
(az viszont örök élmény marad, mikor a "tanár úr" epokittal megfogorvosolta GL-t :-D ) |
|
A hozzászólás:
 |
rollex
2011-01-27 10:03:34
|
6659
|
apca, miért ne figyelnék? :-)) A Jäger eléggé közel áll hozzám, mondhatni úgy is, igen jó barátok vagyunk :-) Más.... hogy a topichoz is legyen valami köze.... te még emlékszel arra a bizonyos FD-Y hívásra? K.J. nagy találmánya volt. :-) |
|
Előzmény:
 |
apca
2011-01-26 20:25:40
|
6651
|
Zwack Peti és rollex most ne figyeljetek ide:
Egészségedre! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|