|
|
|
|
 |
tuutuu
2011-01-26 11:58:21
|
74
|
Nem elvétele, ellopása.
Ugyanis a manyupban maradónak ezek szerint a trogloditák szerint, noha fizetsz, mint a birka, nem nő a szolgálati időd.
Hol élsz te, szatyorban? |
|
A hozzászólás:
 |
moziga2
2011-01-26 11:55:40
|
73
|
"szolgálati idő elvétele"
???????????????????? |
|
Előzmény:
 |
Bob_ herceg
2011-01-25 20:29:08
|
38
|
MaNyup beadványok egy része az emberi méltóság védelmében történt. Rövid határidő és személyes nyilatkozattételi kötelezettség, szolgálati idő elvétele etc. Ezek mind az Emberi Méltóságot sértik. És igy az emberjogi chartát is és ezért meszelné el Strassburg az AB-t, ha nem semmisítené meg visszamenölegesen az emberi méltóságot sértő töevényekett! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|