|
|
|
|
 |
ésakkormivan
2011-01-26 11:44:25
|
72
|
Tudj kérem, erre mondják a jóhiszemű emberek: bocsáss meg nekik Uram, mert nem tudják mit cselekszenek. Belátom én, hogy ez az egész polidili, a dilizésre való. Akit kielégit, akinek ez örömet okoz, ám tegye. De össze-vissza beszélni olyan dolgokról amikről fogalmuk sincs, hát... inkább bizonyítvány önmagukról, mint vitára érdemes vélemény.
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2011-01-26 11:01:26
|
70
|
Úgy értem a segítséget, hogy kormány számára kedvezőtlen döntés után ne érhesse retorzió. Lehet nem mernek jó döntést hozni, mert félnek attól, hogy Orbán Viktor megszünteti az egész szervezetet. Jó lenne előre deklarálni, hogy ilyen nem fog történni és ez egy jogállam. |
|
A hozzászólás:
 |
mrslipton
2011-01-26 10:13:33
|
65
|
Az Alkotmánybíróság kér nemzetközi segítséget a magánnyugdíjpénztár törvénnyel kapcsolatos döntése előtt? Lehet praktikus lenne...
Ha segítséget kérne , bevallaná , hogy nem alkalmasak az AB feladatokra.Ilyen gondolat - külfödre rohanni SEGÍTSÉGÉRT - csak a baloldali libériás fejekben fordul meg. Csak sajnos látjuk , hogy meg is teszik. Lásd úgynevezett filozófusok , már ántiszemitizmussal rohangálnak szét a világban , pedig csak szemérmetlenül csaltak a pályázatokon állítólag.
Politikailag korrekten persze 30-50 milliókért. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2011-01-25 19:33:27
|
-
|
Az Alkotmánybíróság kér nemzetközi segítséget a magánnyugdíjpénztár törvénnyel kapcsolatos döntése előtt? Lehet praktikus lenne... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|