|
|
|
|
 |
uhuru1
2011-01-26 09:56:15
|
60
|
Nem kéne olyasmit tagadnod, amit minden sajtótermékben (tehát nem a MaNemmondokigazatban vagy az Agyar Hírlapban!) megtalálhatsz.:) |
|
A hozzászólás:
 |
nagyanyo05
2011-01-26 09:51:29
|
59
|
Tudod, hogy mire készülnek? Ebédhez:D Gondolj kicsit bele a vágyálmokba! |
|
Előzmény:
 |
uhuru1
2011-01-26 09:39:46
|
58
|
Ehhez képest most készülnek ellenőrizni a demokratikus normák betartását Magyarországon. Ez EU országgal még sosem történt meg, csak Azerbajdzsánnal, Belarusszal stb...Talán mégsem a liberálisokkal van a baj. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|