|
|
|
|
 |
nagyanyo05
2011-01-26 09:51:29
|
59
|
Tudod, hogy mire készülnek? Ebédhez:D Gondolj kicsit bele a vágyálmokba! |
|
A hozzászólás:
 |
uhuru1
2011-01-26 09:39:46
|
58
|
Ehhez képest most készülnek ellenőrizni a demokratikus normák betartását Magyarországon. Ez EU országgal még sosem történt meg, csak Azerbajdzsánnal, Belarusszal stb...Talán mégsem a liberálisokkal van a baj. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-01-25 21:10:17
|
44
|
Nem könnyű a magyar liberális élete. Semmi jel nem mutat arra, hogy bel és külföldön bevennék a károgásukat a demokrácia haláláról bla bla bla... Iszonyatos erőfeszítéssel próbálják úgy beállítani, mintha nyugaton valaki aggódna értük.
De ott is tudják jól, hogy amit csinálnak az csak egy csúfos választási vereséget szenvedő csoport rosszindulatú fröcsögése! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|