Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011-01-26 11:18:42 71

Miért lenne az? Én ezt egy jó ötletnek tartanám.

A hozzászólás:
PoliBili Creative Commons License 2011-01-26 08:50:48 54

Akkor viszont hülye a topic cím.

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011-01-25 19:53:17 11

Nem értem milyen linket szeretnél. Itt ülök a szobában és felmerült bennem egy ilyen kérdés. Szeretnék erről beszélgetni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!