|
|
|
|
 |
moziga2
2011-01-26 11:55:40
|
73
|
"szolgálati idő elvétele"
???????????????????? |
|
A hozzászólás:
 |
Bob_ herceg
2011-01-25 20:29:08
|
38
|
MaNyup beadványok egy része az emberi méltóság védelmében történt. Rövid határidő és személyes nyilatkozattételi kötelezettség, szolgálati idő elvétele etc. Ezek mind az Emberi Méltóságot sértik. És igy az emberjogi chartát is és ezért meszelné el Strassburg az AB-t, ha nem semmisítené meg visszamenölegesen az emberi méltóságot sértő töevényekett! |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2011-01-25 20:19:33
|
34
|
A segítséget úgy értem, hogy ne szüntessék meg. Vannak ilyesmi kósza hírek, nyilván semmi alapjuk, meg biztosan túlaggódom a dolgot. Nehogy valami butaságot próbáljanak csinálni, egy esetlegesen bekövetkező, a kormánypártra nézve előnytelen döntés után. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|