|
|
|
|
 |
tuutuu
2011-01-26 10:13:18
|
64
|
Az mennyiben érinti, érintheti-e az AB döntését hogy a nyugdíj egyértelműen tagországi hatáskör?
Namost az alkotmány 70.§ már '49-ben is benne volt, mert ugye aláírtuk az Emberi Jogok Egyetemes Nyialtkozatát.
Abban benne van, hogy a zembereket nem lehet hátrányosan megkülönböztetni.
Mármost a 24% ellopása, meg a nyugdíjra jogosító évek ellopása az megkülönböztetés.
Emiatt nagyon csúnyán néznek még az ENSZ-ben is...:}}}
Tehát se nem költségvetés, se nem alkotmány, hanem nemzetközi szerződés, ami mindent visz. |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2011-01-25 20:19:33
|
34
|
A segítséget úgy értem, hogy ne szüntessék meg. Vannak ilyesmi kósza hírek, nyilván semmi alapjuk, meg biztosan túlaggódom a dolgot. Nehogy valami butaságot próbáljanak csinálni, egy esetlegesen bekövetkező, a kormánypártra nézve előnytelen döntés után. |
|
 |
Bob_ herceg
2011-01-25 20:18:42
|
33
|
Izé... Milyen beadványról beszélsz? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-01-25 20:14:50
|
30
|
Az mennyiben érinti, érintheti-e az AB döntését hogy a nyugdíj egyértelműen tagországi hatáskör? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|