Keresés

Részletes keresés

carlin Creative Commons License 2011-01-26 17:48:53 486

Szia!

Ő bak,de márciusig bizt. lesz.

Mindenképp jelentkezni fogok,oké?Akkor csinálok képeket is,hátha más színű is lesz és talán jobban tetszik.Így jó?:)

A hozzászólás:
arthur1 Creative Commons License 2011-01-25 20:11:37 485

Hali!:)

Egy nőstény kellene,ami a bal   oszlopban,alulról a harmadik képen van!

Az  nőstény?

Ha mostanában nem tudom megoldani,hogy elmenjek érte,akkor Dudi márciusban elhozná nekem,persze csak akkor ha addig tudod tartani!

Oltva vannak a nyuszik?

Előzmény:
carlin Creative Commons License 2011-01-24 18:11:02 481

Szia!

Természetesen ha kell Neked,akkor lesz,csak szólj légyszi,mert tavasztól már kereskedő szokta tőlem vinni,meg persze a börzék is beindulnak.

Milyen kellene majd?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!