|
|
|
|
 |
carlin
2011-01-26 17:48:53
|
486
|
Szia!
Ő bak,de márciusig bizt. lesz.
Mindenképp jelentkezni fogok,oké?Akkor csinálok képeket is,hátha más színű is lesz és talán jobban tetszik.Így jó?:) |
|
A hozzászólás:
 |
arthur1
2011-01-25 20:11:37
|
485
|
Hali!:)
Egy nőstény kellene,ami a bal oszlopban,alulról a harmadik képen van!
Az nőstény?
Ha mostanában nem tudom megoldani,hogy elmenjek érte,akkor Dudi márciusban elhozná nekem,persze csak akkor ha addig tudod tartani!
Oltva vannak a nyuszik? |
|
Előzmény:
 |
carlin
2011-01-24 18:11:02
|
481
|
Szia!
Természetesen ha kell Neked,akkor lesz,csak szólj légyszi,mert tavasztól már kereskedő szokta tőlem vinni,meg persze a börzék is beindulnak.
Milyen kellene majd? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|