Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2011-01-26 12:08:41 78

"nemecseket" is így írták!

 

aztán mekkora Mea Culpa és csupa nagybetű lett belőle....

 

mondjuk Mea Culpát a ballib tábortól nem várok.

Törölt nick Creative Commons License 2011-01-25 20:12:00 27

Gyerekes bosszú. Ez rád is érvényes?

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2011-01-25 20:09:37 26

"nemecseket" is így írták!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-25 20:01:11 21

Nagybetűt le tudod ütni? Shift, aztán a kívánt betű.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!