Keresés

Részletes keresés

dajong Creative Commons License 2011-01-26 22:04:55 82

nem jó. én is beírtam, hogy shift, de utána hiába írtam bármit, nem lettek nagyok a betűk.

pajaci Creative Commons License 2011-01-25 20:09:37 26

"nemecseket" is így írták!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-25 20:01:11 21

Nagybetűt le tudod ütni? Shift, aztán a kívánt betű.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!