|
|
|
|
 |
mrslipton
2011-01-26 10:13:33
|
65
|
Az Alkotmánybíróság kér nemzetközi segítséget a magánnyugdíjpénztár törvénnyel kapcsolatos döntése előtt? Lehet praktikus lenne...
Ha segítséget kérne , bevallaná , hogy nem alkalmasak az AB feladatokra.Ilyen gondolat - külfödre rohanni SEGÍTSÉGÉRT - csak a baloldali libériás fejekben fordul meg. Csak sajnos látjuk , hogy meg is teszik. Lásd úgynevezett filozófusok , már ántiszemitizmussal rohangálnak szét a világban , pedig csak szemérmetlenül csaltak a pályázatokon állítólag.
Politikailag korrekten persze 30-50 milliókért. |
|
 |
Törölt nick
2011-01-25 22:25:50
|
50
|
kérjen bombázást. atomot. |
|
 |
Bob_ herceg
2011-01-25 19:53:13
|
10
|
Nem kérhet segítséget, nincs rá alkotmányos joga
Vizont a beadványos mehet Strassburgba, ahol elmeszelhetik az AB döntését. Akkor viszont annyi az AB látszat függetlenségének |
|
 |
Törölt nick
2011-01-25 19:52:36
|
9
|
Erről a nemzetközi segítségről valamiért ez jutott eszembe:
„Ha a szocializmussal szemben ellenséges erők egyes szocialista országokat a kapitalista fejlődés irányába kényszerítenek, az nem csak az adott szocialista ország problémája, hanem az egész szocialista táboré.”
Brezsnyev, 1968. |
|
 |
Törölt nick
2011-01-25 19:49:43
|
6
|
Koreától kéne .
De melyiktől is ? |
|
 |
Törölt nick
2011-01-25 19:39:53
|
1
|
Kéksapkás alkotmánybírók jönnek majd |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2011-01-25 19:33:27
|
-
|
Az Alkotmánybíróság kér nemzetközi segítséget a magánnyugdíjpénztár törvénnyel kapcsolatos döntése előtt? Lehet praktikus lenne... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|