Keresés

Részletes keresés

fullfildes Creative Commons License 2011-01-24 21:35:18 2746

Pedíg bonyolító is lehetnél?..Az is egy szakma..

A hozzászólás:
Davidon Creative Commons License 2011-01-24 21:28:26 2745

Én nem bonyolítok semmit.

Előzmény:
fullfildes Creative Commons License 2011-01-24 21:17:05 2744

Vegyél egy IPS paneleset és kérj számlát olyat és arról amiről kell.

 

Ennyi.

Nem értem minek túlbonyolítani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!