|
|
|
|
 |
carlin
2011-01-25 17:14:11
|
484
|
Szia,nézd meg a vendégkönyved az oldaladon! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-01-24 20:43:53
|
482
|
Okés! Köszi! Jelentkezni fogok! Heves megyében melyik településen laksz?? |
|
Előzmény:
 |
carlin
2011-01-24 18:07:39
|
480
|
Jó,március közepére szeretném az első kelést,utána nyár végéig folyamatosan lesz.Kérlek jelezz időben,mert már van foglalva is!
A számom 20 511-9930,hétvégén,vagy este 7 után,mert a melóba nem viszem be a telót. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|