Keresés

Részletes keresés

Davidon Creative Commons License 2011-01-24 19:28:57 2742

Látszik hogy nem ismered a rendszert :)

A hozzászólás:
emyl Creative Commons License 2011-01-24 19:27:36 2741

vegyél 2 ilyet kafeteriában, add el és az árából vegyél egy normális monitort :)

Előzmény:
Davidon Creative Commons License 2011-01-24 19:23:14 2740

Megrendeltem végülis. Majd veszek egy Spyder3 expresst aztán kész.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!