Keresés

Részletes keresés

fullfildes Creative Commons License 2011-01-25 05:32:55 2748

Mit vettél?

emyl Creative Commons License 2011-01-24 19:27:36 2741

vegyél 2 ilyet kafeteriában, add el és az árából vegyél egy normális monitort :)

A hozzászólás:
Davidon Creative Commons License 2011-01-24 19:23:14 2740

Megrendeltem végülis. Majd veszek egy Spyder3 expresst aztán kész.

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-01-24 19:00:56 2739

Ha másra nem lehet fordítani a kafit, vagy nem ennyire hasznosra, akkor csak azt kell eldöntened, hogy megfelel-e vagy sem, aztán eszerint lépni.

Kalibrálás a TN-panelen is javít általában, nyilván a saját színterén belül lesznek életszerűek a színek, annó az előző monitorom nekem is TN volt és látható volt a különbség az előtte-utána állapot között.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!