|
|
|
|
 |
emyl
2011-01-24 19:27:36
|
2741
|
vegyél 2 ilyet kafeteriában, add el és az árából vegyél egy normális monitort :) |
|
A hozzászólás:
 |
Davidon
2011-01-24 19:23:14
|
2740
|
Megrendeltem végülis. Majd veszek egy Spyder3 expresst aztán kész. |
|
Előzmény:
 |
Mercutio_
2011-01-24 19:00:56
|
2739
|
Ha másra nem lehet fordítani a kafit, vagy nem ennyire hasznosra, akkor csak azt kell eldöntened, hogy megfelel-e vagy sem, aztán eszerint lépni.
Kalibrálás a TN-panelen is javít általában, nyilván a saját színterén belül lesznek életszerűek a színek, annó az előző monitorom nekem is TN volt és látható volt a különbség az előtte-utána állapot között. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|