Keresés

Részletes keresés

arthur1 Creative Commons License 2011-01-25 20:11:37 485

Hali!:)

Egy nőstény kellene,ami a bal   oszlopban,alulról a harmadik képen van!

Az  nőstény?

Ha mostanában nem tudom megoldani,hogy elmenjek érte,akkor Dudi márciusban elhozná nekem,persze csak akkor ha addig tudod tartani!

Oltva vannak a nyuszik?

A hozzászólás:
carlin Creative Commons License 2011-01-24 18:11:02 481

Szia!

Természetesen ha kell Neked,akkor lesz,csak szólj légyszi,mert tavasztól már kereskedő szokta tőlem vinni,meg persze a börzék is beindulnak.

Milyen kellene majd?

Előzmény:
arthur1 Creative Commons License 2011-01-23 20:56:25 479

Hali!:)

nekünk az idén nem lesznek csirkéink,vannak libáink,nyulaink(magyar óriások!),és van egy kecskénk,remélem lesz nála szaporulat és akkor már kecskékről beszélhetek!

Nagyon tetszenek a törpe nyulaid!Szeretnék is belőlük!Ha megtudom oldani a fuvart,előtte felhívlak és egyeztetünk!Rendben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!