|
|
|
|
 |
arthur1
2011-01-25 20:11:37
|
485
|
Hali!:)
Egy nőstény kellene,ami a bal oszlopban,alulról a harmadik képen van!
Az nőstény?
Ha mostanában nem tudom megoldani,hogy elmenjek érte,akkor Dudi márciusban elhozná nekem,persze csak akkor ha addig tudod tartani!
Oltva vannak a nyuszik? |
|
A hozzászólás:
 |
carlin
2011-01-24 18:11:02
|
481
|
Szia!
Természetesen ha kell Neked,akkor lesz,csak szólj légyszi,mert tavasztól már kereskedő szokta tőlem vinni,meg persze a börzék is beindulnak.
Milyen kellene majd? |
|
Előzmény:
 |
arthur1
2011-01-23 20:56:25
|
479
|
Hali!:)
nekünk az idén nem lesznek csirkéink,vannak libáink,nyulaink(magyar óriások!),és van egy kecskénk,remélem lesz nála szaporulat és akkor már kecskékről beszélhetek!
Nagyon tetszenek a törpe nyulaid!Szeretnék is belőlük!Ha megtudom oldani a fuvart,előtte felhívlak és egyeztetünk!Rendben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|